wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy or..

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:03:40
199650
Opis: wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Prowincyi Polskich, przez Austryę i Prusy oraz monety Wolnego Miasta Gdańska, Księstwa Warszawskiego i w oblężeniu Zamościa; Warszawa 1970 (reprint PTA)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 31 stron + tablice, oprawa kartonowa, bradzo ładne

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 585

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  60 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  24 zł
7)  20 zł
8)  18 zł
9)  16 zł