Polska, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.)
Zakończenie: 23-04-2020 21:44:20
300058
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.), Warszawa, autorstwa Edwarda Wittiga nadawany za pracę i zasługi przez Ministerstwo Rolnictwa; Aw: Kobieta z sierpem i zbożem stojąca na wprost, patrząca w prawo, wokoło RZECZPOSPOLITA POLSKA; Rw: Orzeł siedzący na kłosach zboża, poniżej ZA PRACĘ I ZASŁVGĘ, wokoło MINISTER ROLNICTWA I DÓBR PAŃSTWOWYCH |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedź 60 mm, 97.60 g, rzadki i pięknie zachowany |
Literatura: | Strzałkowski 553 (R) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 250