Polska, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.)

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 21:44:20
300058
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.), Warszawa, autorstwa Edwarda Wittiga nadawany za pracę i zasługi przez Ministerstwo Rolnictwa; Aw: Kobieta z sierpem i zbożem stojąca na wprost, patrząca w prawo, wokoło RZECZPOSPOLITA POLSKA; Rw: Orzeł siedzący na kłosach zboża, poniżej ZA PRACĘ I ZASŁVGĘ, wokoło MINISTER ROLNICTWA I DÓBR PAŃSTWOWYCH
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź 60 mm, 97.60 g, rzadki i pięknie zachowany
Literatura: Strzałkowski 553 (R)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 250

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  300 zł
5)  250 zł
6)  185 zł
7)  180 zł