Litwa, 10 litu, 1936

Litwa, 10 litu, 1936

Litwa, 10 litu, 1936

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 21:25:00
199802
Opis: Litwa - Republika 1918-1940, 10 litu, 1936, książe Witold
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '750' 17.92 g, zielonkawa, miejscowa patyna
Literatura: Ivanauskas 10PR3-3, Parchimowicz 13

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 106

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł
4)  42 zł
5)  40 zł