Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:46:00
199620
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 473

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  480 zł
4)  360 zł
5)  360 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  280 zł
9)  240 zł
10)  230 zł
11)  200 zł
12)  95 zł