Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.
Zakończenie: 23-04-2020 20:37:20
198498
Opis: | Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki z rozszerzającymi się końcami ramion |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.9 mm, 0.23 g, pęknięcie, wyraźnie widoczne dwukrotne wybicie krążką |
Literatura: | BRP Prusy E1.6, W. 17c, Wieleń 6, Sarbsk 33 (odm.), Kop. 8987o |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 132