Cesarstwo Rzymskie, denar - naśladownictwo

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:28:20
199577
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - naśladownictwo, Aw: Głowa władcy w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać siedząca na tronie w prawo, trzymająca Wiktorię?, pseudolegenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.8 mm, 4.02 g, patyna, pięknie zachowany, z wyraźnym i ciekawym przedstawieniem władcy

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 266

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  500 zł
5)  350 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  130 zł