Grecja i posthellenistyczne, diobol, IV w. pne

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:24:20
199478
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, diobol, IV w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost; Rw: Kotwica, pod nią litera A (z lewej) i rak
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.7 mm, 1.08 g
Literatura: SNG Cracow 182, SNG Cop. 459

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 173

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł