Grecja i posthellenistyczne, drachma, 350-300 pne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:21:00
199473
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Koryntia - Korynt, drachma, 350-300 pne, Aw: Głowa Afrodyty w lewo, z prawej Θ, pod brodą Δ, Rw: Pegaz lecący w lewo, poniżej q
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.9 mm, 2.19 g, ciemna patyna, rzadka moneta
Literatura: SNG Cop. 91

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 197

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  120 zł