wydawnictwa polskie, Oberleitner Stefan – Polskie ordery, odznaczenia i niektóre wyróżnienia za..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:09:40
199642
Opis: wydawnictwa polskie, Oberleitner Stefan – Polskie ordery, odznaczenia i niektóre wyróżnienia zaszczytne 1705–1990, Zielona Góra 1992
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 430 stron + 16 tablic, format B5, twarda oprawa, dodatkowo tablice zdjęć, lekko zaokrąglone rogi okładki

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 146

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  32 zł
6)  30 zł
7)  18 zł