wydawnictwa polskie, Mańkowski Henryk – Fałszywe monety polskie, Warszawa 1973

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:04:40
199647
Opis: wydawnictwa polskie, Mańkowski Henryk – Fałszywe monety polskie, Warszawa 1973
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 120 stron + 10 tablic, kartonowa oprawa, reprint wydania z 1930 roku z dodaną pracą Karola Beyera pt. O numizmatach polskich podrobionych lub zmyślonych w nowszych czasach, klasyczna praca dotycząca XIX-wiecznych fałszerstw monet

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 183

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  50 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  24 zł
7)  14 zł