wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Królestwa Polskiego w latach 1815-1864 i mon..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:04:20
199648
Opis: wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Królestwa Polskiego w latach 1815-1864 i monety bite dla miasta Krakowa w roku 1835; Warszawa 1972 (reprint PTA)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 42 strony + 38 tablic + posłowie, format B5, oprawa kartonowa, delikatnie przybrudzona okładka, lekko zgięty prawy górny narożnik

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 132

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  50 zł
4)  12 zł