wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Królestwa Polskiego w latach 1815-1864 i mon..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:04:00
199649
Opis: wydawnictwa polskie, Plage Karol – Monety bite dla Królestwa Polskiego w latach 1815-1864 i monety bite dla miasta Krakowa w roku 1835; Warszawa 1972 (reprint PTA)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 42 strony + 38 tablic + posłowie, format B5, oprawa kartonowa, delikatnie przybrudzona okładka, minimalnie naddarta tylna okładka

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 118

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  20 zł
4)  16 zł