wydawnictwa polskie, Plage Karol – Okres Stanisławana Augusta w historii numizmatyki polskiej, ..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:03:20
199651
Opis: wydawnictwa polskie, Plage Karol – Okres Stanisławana Augusta w historii numizmatyki polskiej, Warszawa 1970 (reprint PTA)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 41 stron + tablice, oprawa kartonowa, wewnątrz exlibris Wiesława Zawadzkiego, ładnie zachowana

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 212

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  65 zł
4)  42 zł
5)  38 zł
6)  24 zł
7)  22 zł
8)  20 zł