wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:02:00
199635
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; Tom II - monety ostatnich Jagiellonów, Stefana Batorego i Zygmunta III 1506-1632; Warszawa 1976
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 312 stron formatu A5 + errata, twarda oprawa introligatorska, pojedyncze zaznaczenia w tekście, jedna karta luźna, stemple złasnościowe, ładnie zachowany, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 319

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  70 zł