wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:01:40
199634
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; Tom II - monety ostatnich Jagiellonów, Stefana Batorego i Zygmunta III 1506-1632; Warszawa 1976
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 312 stron formatu A5 + errata, twarda oprawa introligatorska, zaznaczenia w tekście, zbyt mocno sklejony grzbiet, przez co tekst przy grzbiecie nieczytelny, stemple własnościowe, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 251

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  30 zł
5)  26 zł