Polska, grosz, 1547

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, grosz, 1547

Polska, grosz, 1547

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 20:49:20
161563
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz, 1547, Wilno, końcówki napisów L / L
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany, subtelna, kolorowa patyna
Literatura: Cesnulis-Ivasnauskas 5SA84-3

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 317

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  340 zł
9)  330 zł
10)  310 zł
11)  300 zł