Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, z wygrawerowaną dedykacją na stronie o..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:35:40
161256
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, z wygrawerowaną dedykacją na stronie odwrotnej OD CHRZESTNEJ MATKI 21 XI 1937, punce srebra na odwrocie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 110 x 90 mm, srebro 62.81 g

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 35
Ilość odsłon: 341

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  880 zł
4)  680 zł
5)  380 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  185 zł