Austria, talar pamiątkowy (Gedenktaler), 1868

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 21:48:00
161070
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, talar pamiątkowy (Gedenktaler), 1868, wybity z okazji turnieju strzeleckiego
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 16.88 g, moneta z dużym blaskiem menniczym, delikatna patyna
Literatura: Dav. 28, Thun 461

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1016

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  1 000 zł
4)  760 zł
5)  680 zł
6)  520 zł
7)  390 zł
8)  320 zł
9)  280 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  240 zł