Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rozpoczęcie: 25-06-2018 18:00
Zakończenie: 05-07-2018 20:30 ÷ 22:36
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit)
Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit)
161016
medal II klasy, sygnowany TAUTENHAYN, Aw: popiersie Franc...
II

80 zł

szac. 100 zł

45 wyświetleń

3 zakończona
Francja, medal kasy oszczędnościowej
Francja, medal kasy oszczędnościowej
161548
Aw: Herb Orleanu w koronie, Rw: Kobieta stojąca na wprost...
II

70 zł

szac. 80 zł

56 wyświetleń

5 zakończona
Watykan (Państwo Kościelne), medal Liga Święta, AN V (1570/1571)
Watykan (Państwo Kościelne), medal Liga Święta, AN V (1570/1571)
161087
Aw: Popiersie papieża w prawo i napis w otoku PIVS V PONT...
II-/III+

240 zł

szac. 400 zł

97 wyświetleń

1 zakończona
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
161608
medal sygnowany I L OEXLEIN F, wybity w 1747 roku z okazj...
III

600 zł

szac. 900 zł

108 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.)
Polska, medal nagrodowy, niedatowany (1926 r.)
161614
autorstwa Edwarda Wittiga nadawany za pracę i zasługi prz...
II

125 zł

szac. 150 zł

92 wyświetleń

3 zakończona
Polska, odznaka Związku Katolickich Robotników
Polska, odznaka Związku Katolickich Robotników
161754
medalik pamiątkowy Związku Katolickich Robotników Polskic...
II

130 zł

szac. 60 zł

74 wyświetleń

3 zakończona
Polska, ryngraf z Matką Boską Jasnogórską
Polska, ryngraf z Matką Boską Jasnogórską
161755
Matka Boska Częstochowska z Dzieciątkiem, na odwrocie pun...
II

75 zł

szac. 60 zł

181 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.