Zakończenie: 24-08-2017 20:30 ÷ 22:27
Rosja, rubel, 1878
144301
seria А/Ф 775414 | VI |
470 zł szac. 80 zł 261 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Litwa, zestaw okolicznościowych banknotów z okazji Olimpiady w Barcelonie w 1992 roku
143735
nominały: 10 i 50 centauru, 1, 2, 5, 10, 50 litauru | I |
42 zł szac. 50 zł 241 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Indonezja, zestaw: 1, 5, 10, 25, 50 sen, 1964
143740
| I |
— start 12 zł 93 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, asygnata na 50 liwrów, 14.12.1792
204063
numeracja 1476 | III- |
185 zł szac. 200 zł 203 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, akrusz z 14 naklejkami patriotycznymi z okresu I Wojny Światowej z Warszawy
145211
na arkuszu formatu ok. A4 naklejone znaczki, m.in. Komite... | I/II |
230 zł szac. 150 zł 171 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, akrusz z 8 naklejkami patriotycznymi z okresu I Wojny Światowej z Warszawy
145210
na arkuszu formatu ok. A4 naklejone znaczki, m.in. Komite... | I |
105 zł szac. 150 zł 210 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, akrusz z 5 naklejkami patriotycznymi z okresu I Wojny Światowej z Małopolski
145209
na arkuszu formatu ok. A4 naklejone znaczki, m.in. Niech ... | I/II |
185 zł szac. 100 zł 138 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, akrusz z 8 naklejkami patriotycznymi z lat 20. XX w. z terenów byłego zaboru rosyjskiego
145208
na arkuszu formatu ok. A4 naklejone znaczki, m.in. Bohate... | I/II |
220 zł szac. 150 zł 133 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, akrusz z 17 naklejkami patriotycznymi z okresu I Wojny Światowej z Krakowa i Lwowa
145207
na arkuszu formatu ok. A4 naklejone znaczki, m.in. Sokole... | I- |
240 zł szac. 150 zł 177 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, akrusz z 7 naklejkami patriotycznymi z okresu I Wojny Światowej z terenu Rosji
145206
na arkuszu formatu ok. A4 naklejone znaczki z 1914 roku, ... | I/II |
60 zł szac. 100 zł 134 wyświetleń |
1 | zakończona |