Polska, dwuzłotówka, 1766

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, dwuzłotówka, 1766

Polska, dwuzłotówka, 1766

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 21:59:00
204070
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1766, Warszawa, odmiana z literami F-S, bez kropki po dacie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: Plage 310

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 1514

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 500 zł
4)  1 400 zł
5)  1 350 zł
6)  1 250 zł
7)  1 150 zł
8)  1 050 zł
9)  1 000 zł
10)  920 zł
11)  900 zł
12)  860 zł
13)  760 zł