Rosja, rubel, 1882

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1882

Rosja, rubel, 1882

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 21:05:20
144306
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1882, seria А/Д 524244
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: złamania, zabrudzenia, naddarcia, ubytki papieru
Literatura: Muradyan 1.10.8

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 863

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  580 zł
4)  440 zł
5)  420 zł
6)  410 zł
7)  370 zł
8)  170 zł
9)  155 zł
10)  105 zł
11)  85 zł
12)  75 zł