Polska, talar, 1630

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, talar, 1630

Polska, talar, 1630

Cena wylicytowana: 7 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 21:26:20
68238
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, talar, 1630, Bydgoszcz, szerokie popiersie króla, na końcu napisu krzyżyk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.99 g, mała wada krążka, patyna
Literatura: Dav. 4316, Tyszkiewicz 6 mk, Dostych 30.2.09 (R5)

Cena końcowa: 7 200 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 2160

1)  7 200 zł
2)  7 000 zł
3)  6 600 zł
4)  5 800 zł
5)  5 000 zł
6)  4 900 zł
7)  3 900 zł
8)  3 700 zł
9)  3 400 zł
10)  3 200 zł
11)  3 000 zł