Zakończenie: 24-08-2017 20:30 ÷ 22:27
Polska, 5.000 złotych, 1.06.1986
144260
seria AY 0000000, czerwone ukośne "WZÓR" / "SPECIMEN", do... | I |
185 zł szac. 200 zł 85 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, akrusz z 5 naklejkami patriotycznymi z okresu I Wojny Światowej z Małopolski
145209
na arkuszu formatu ok. A4 naklejone znaczki, m.in. Niech ... | I/II |
185 zł szac. 100 zł 138 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, asygnata na 50 liwrów, 14.12.1792
204063
numeracja 1476 | III- |
185 zł szac. 200 zł 203 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 1.07.1948
143996
seria EE, numeracja 6986095 | I |
190 zł szac. 150 zł 102 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 15.01.1975
144240
seria C 9502216 | I |
190 zł szac. 50 zł 371 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
144174
błąd druku - obustronny nadruk rysunku głównego strony gł... | I- |
195 zł szac. 100 zł 154 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 i 2 x 20 złotych, 25.03.1994
144280
serie AA 0005287, AA 0005287, ZA 0005287 (seria zastępcza) | I |
195 zł szac. 200 zł 272 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1.07.1948
144445
seria AW 2166516 | I |
220 zł szac. 150 zł 122 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 1.07.1948
144226
seria BS 2782455 | I |
220 zł szac. 250 zł 115 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw 13 banknotów w lat 80 XX w.
145153
2.000 zł 1977, 10 zł 1982, 2 x 20 zł 1982, 50 zł 1982, 2.... | I/I- |
220 zł szac. 80 zł 1254 wyświetleń |
6 | zakończona |