pokaż wszystko
Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 14-08-2017 18:00
Zakończenie: 24-08-2017 20:30 ÷ 22:27
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 5.000 złotych, 1.06.1986
144260

185 zł

szac. 200 zł

85 wyświetleń

4 zakończona
Polska, akrusz z 5 naklejkami patriotycznymi z okresu I Wojny Światowej z Małopolski
145209
I/II

185 zł

szac. 100 zł

138 wyświetleń

2 zakończona
Francja, asygnata na 50 liwrów, 14.12.1792
204063
numeracja 1476
III-

185 zł

szac. 200 zł

203 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 50 złotych, 1.07.1948
Polska, 50 złotych, 1.07.1948
143996
seria EE, numeracja 6986095

190 zł

szac. 150 zł

102 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 100 złotych, 15.01.1975
144240
seria C 9502216

190 zł

szac. 50 zł

371 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
144174

195 zł

szac. 100 zł

154 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 10 i 2 x 20 złotych, 25.03.1994
144280
serie AA 0005287, AA 0005287, ZA 0005287 (seria zastępcza)

195 zł

szac. 200 zł

272 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 10 złotych, 1.07.1948
Polska, 10 złotych, 1.07.1948
144445
seria AW 2166516

220 zł

szac. 150 zł

122 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 50 złotych, 1.07.1948
Polska, 50 złotych, 1.07.1948
144226
seria BS 2782455

220 zł

szac. 250 zł

115 wyświetleń

3 zakończona
Polska, zestaw 13 banknotów w lat 80 XX w.
145153
I/I-

220 zł

szac. 80 zł

1254 wyświetleń

6 zakończona