Wielka Brytania, 1 korona, 1887

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 22:25:40
145140
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, 1 korona, 1887, Londyn
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 410

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł