Niemcy, 2 marki, 1904 G

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, 2 marki, 1904 G

Niemcy, 2 marki, 1904 G

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 22:20:40
144621
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, 2 marki, 1904 G, Karlsruhe
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 155, Jaeger 32

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 377

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  48 zł