Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 M-W

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 22:02:20
145119
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 M-W, Warszawa, wąska tarcza ze św. Jerzym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1168, Plage 406

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 178

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  44 zł