Polska, 10 groszy, 1840 MW

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 22:00:40
144860
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1840 MW, Warszawa
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1182, Plage 106

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 147

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  100 zł
6)  60 zł