Polska, ort, 1616

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 21:29:00
145104
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1616, Gdańsk, popiersie króla z szeroką kryzą, na awersie dwukropek i rozeta kończy napis w otoku, łapa niedźwiedzia w tarczy
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin Gd16a-3 (R)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 217

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  155 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  90 zł