Polska, trojak, 1586

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 21:26:00
144852
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1586, Ryga, mała głowa króla
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: wybity nieco uszkodzonym stemplem
Literatura: Iger R.86.2.d, K.-G. 2

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 174

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  150 zł