Polska, zestaw 8 banknotów z XX w.

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 20:41:20
145204
Opis: Polska, zestaw 8 banknotów z XX w., 10, 100 i 500 mk 1919, 5 zł 1930, 2 x 50 zł 1941, 50 zł 1946 i 100 zł 1947
Stan zachowania: II/V,
Dodatkowe informacje: razem 8 sztuk, część mocno używana

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 110

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  42 zł
4)  34 zł
5)  30 zł