Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 21:19:40
141808
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Litery S i A oraz krzyż na księżycu / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.01 g, gięty, rzadki
Literatura: Dbg 1333, Gum.CNP typ IV

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 144

1)  26 zł
2)  24 zł