Rosja, 5 kopiejek, 1865 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1865 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1865 EM

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 22:52:20
143304
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 5 kopiejek, 1865 EM, Jekaterinburg, odmiana ze św. Jerzym bez włóczni
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 314, Brekke 226

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 328

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  48 zł