Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:38:00
142812
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom III, Poznańskie; Warszawa 2006
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 350 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 51
Ilość odsłon: 396

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  460 zł
4)  175 zł
5)  130 zł