Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:38:20
142813
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 350 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 44
Ilość odsłon: 298

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  500 zł
4)  420 zł
5)  240 zł