Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:37:40
142811
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom IV, Pomorze Gdańskie i Wolne Miasto Gdańsk; Warszawa 2007
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 170 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 36
Ilość odsłon: 335

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  500 zł
4)  420 zł
5)  140 zł