Niemcy, talar, 1593 HD

Niemcy, talar, 1593 HD

Niemcy, talar, 1593 HD

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 22:49:00
143091
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian II, Jan Jerzy I i August 1591-1611, talar, 1593 HD, Drezno, Aw: Półpostacie trzech braci na wprost; Rw: Tarcza herbowa
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.04 g, patyna, ładny egzemplarz
Literatura: Kahnt 186, Merseburger 776, Dav. 9820

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 492

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  880 zł
4)  840 zł
5)  760 zł
6)  560 zł
7)  520 zł
8)  490 zł
9)  480 zł