Śląsk, 6 krajcarów, 1673 SHS

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 SHS

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 SHS

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 22:33:00
143191
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 6 krajcarów, 1673 SHS, Wrocław, na awersie ... DUX B & SIL
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wygięcie z walca, rzadka odmiana w tym roczniku, patyna
Literatura: F.u.S. 480, E.-M. 202

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 94

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  120 zł