Śląsk, 6 krajcarów, 1673 SHS

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 SHS

Śląsk, 6 krajcarów, 1673 SHS

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 22:32:40
143070
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 6 krajcarów, 1673 SHS, Wrocław
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: naturalne wygięcie z walca, ładnie zachowane, ale wybite uszkodzonym stemplem awersu
Literatura: F.u.S. 480, E.-M. 204, Herinek 1203

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 378

1)  170 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł