Zakon Krzyżacki, szeląg

Rozpoczęcie: 19-06-2017 18:00
Zakończenie: 29-06-2017 21:21:00
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 21:21:00
143354
Opis: Zakon Krzyżacki - Marcin Truchsess von Wetzhausen 1477-1489, szeląg, MAGIST MARTINV P / MONETA DNORVM P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.74 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann'87 30.b, Voss. §97

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 176