Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318

Rozpoczęcie: 19-06-2017 18:00
Zakończenie: 29-06-2017 21:18:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 21:18:20
143341
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318, Tarcza zakonna, powyżej trzy kulki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.19 g, ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy T8a, Neumann 1.d

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 97