Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:55:20
141011
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1596, Wilno, u dołu herb Chalecki, pod nim herb Prus z kropkami po bokach
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger V.96.1.a (R), Ivanauskas'13 5SV45-22 (R)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 224

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  195 zł