Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:55:00
141006
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1593, Wilno, u dołu rewersu herb Chalecki z rozetkami
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nierówno wycięty krążek
Literatura: Iger V.93.1.b, Ivanauskas'13 5SV31-15

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 177

1)  145 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  120 zł