Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:51:00
140946
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, u dołu rewersu ruszt, korona z trójlistkami, data na awersie, odmiana z napisem SIG III
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówno wycięty krążek
Literatura: Iger W.95.4.c (R)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 155

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  140 zł
4)  120 zł