Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:48:40
140911
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Poznań, końcówka napisu na awersie ...M.D.LI, u dołu rewersu kwiatek trójlistny, bez I-D, skrócona data przy Orle i Pogoni
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Iger P.96.9.b (R3)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 130

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  270 zł