wydawnictwa zagraniczne, Krauze XIX w., 7. wydanie

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:39:00
143379
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Krauze XIX w., 7. wydanie, George S. Cuhaj, Thomas Michael - Standard Catalog of World Coins 1801-1900; 7th edition; Iola 2012
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 1200 stron formatu A4, oprawa kartonowa, tysiące skatalogowanych monet z ilustracjami

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 181

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł