wydawnictwa polskie, KAROLKIEWICZ - Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolki..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:36:40
142808
Opis: wydawnictwa polskie, KAROLKIEWICZ - Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years - 6.12.2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 168 str., bardzo bogato ilustrowany w tekście, format A4, oprawa twarda w imitację skóry; tej aukcji nie trzeba przedstawiać, gdyż jest to najważniejsza i największa kolekcja monet polskich sprzedawana na koniec XX w., ponad 1000 pozycji, głównie polskich talarów, dukatów, donatyw i pozycji drobniejszych ale bardzo rzadkich!

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 528

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  125 zł