wydawnictwa polskie, Elżbieta Korczyńska i Borys Paszkiewicz - Mennictwo XIX i XX wieku [z seri..

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:34:00
142800
Opis: wydawnictwa polskie, Elżbieta Korczyńska i Borys Paszkiewicz - Mennictwo XIX i XX wieku [z serii Zarys Mennictwa Europejskiego, tom X]; Kraków 1989
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 450 stron formatu A5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 273

1)  20 zł
2)  18 zł