wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta możnowładcza i kościelna w Polsce wczesnośr..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:33:40
142799
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta możnowładcza i kościelna w Polsce wczesnośredniowiecznej; Ossolineum 1987
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 130 stron i 11 tablic formatu A5, oprawa kartonowa, bardzo dobre opracowanie monet polskich z XII wieku

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 319

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  32 zł