wydawnictwa polskie, Monety Muzeum Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Łucku [Ludwik Piotrowicz - Mon..

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:31:40
142793
Opis: wydawnictwa polskie, Monety Muzeum Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Łucku [Ludwik Piotrowicz - Monety rzymskie w Muzeum Wołyńskim w Łucku, Jan Fitzke - Skarby monet hustorycznych w Muzeum Wołyńskiego T-wa Przyjaciół Nauk w Łucku]; Kraków 1939
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 60 stron w formacie B5, oprawa kartonowa, skatalogowane tysiące monet, egzemplarz nie przycięty - do własnej oprawy

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 103

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  55 zł
4)  32 zł